GiresunSpor

KUZEYİN PERİLERİ ŞAMPİYONLUĞA YAKIN

Türkiye Basketbol Federasyonu Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde 6’lı finaller öncesi sahasında Alanya Belediye Spor Kadın Basketbol Takımı ile karşılaşan Giresun Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, başa baş geçen bir mücadele sonrasında sahadan galip ayrıldı.

Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un da tribünden izlediği ve kıran kırana geçen maçı, 68-64 kazanan Kuzeyin Perileri, finaller öncesinde moral depoladı.

Rektör Coşkun yaptığı açıklamada "Bu gün çok coşkulu bir maç izledik. Bize bu coşkuyu yaşatan Alanya Belediye Spor Kadın Basketbol Takımı sporcuları ile  Üniversitemiz Sporcularını tebrik ediyorum. Baştan beri bizleri hep heyecanlandıran ve gururlandıran sonuçlar alan Üniversitemiz sporcularını kutluyorum. Onları en iyi şekilde motive eden  Yrd. Doç. Dr. Kürşad Han DÖNMEZ Hocanın şahsında bütün teknik ekibimizi de tebrik ediyorum. Perilerimize bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum." dedi.

Kuzeyin Perilerinin Teknik Hocası Yrd. Doç. Dr. Kürşad Han DÖNMEZ  ise "Bu maç bizim için çok önemliydi, perilerimizi kutluyorum. Maçı aldık. Bu gün bizi burada yalnız bırakmayan Rektörümüz Sayın  Prof. Dr. Cevdet COŞKUN hocamıza, Eynesil MYO'dan kalabalık bir grubla bizi desteklemeye gelen arkadaşlarımıza ve salonda bulunan bütün akademik ve idari personel ile vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir