Siyaset

KULOĞLU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!


Büyük Birlik Partisi ( BBP )’ den Belediye meclis üyeliği için Köşe yazarı ve iş adamı Hakan Kuloğlu Aday Adaylığını açıkladı.

İLK ADAY ADAYI KULOĞLU


Büyük Birlik Partisi’nden Belediye meclis üyeliği için, ilk aday adayı Kuloğlu oldu. Büyük Birlik Partisi’nin İlk aday adayı olan Hakan Kuloğlu yaptığı açıklamada; ‘’Büyük Birlik Partisi olarak biz Giresun’u, Giresun yapacak projelere sahibiz. Denenmemiş bu misyon hareketi Türkiye’de ve Giresun’da seçmenlerinden görev beklemektedir. Giresun’a hizmet etmek için bu taşın altına elimizi değil başımızı koyduk. Büyük Birlik Hareketinin Giresun’da bu meclisin içinde olması diğer siyasilerin usulsüz bir şekilde kafasına göre hareket edemeyeceğinin bir göstergesidir’’ dedi.


Hakan Kuloğlu Kimdir?


Hakan Kuloğlu, 04.09.1973 İsviçre Doğumlu, Radyo, Televizyon Programcılığının yanı sıra köşe yazarlığı yapmaktadır. Bir dönem Büyük Osmanlı Topluluğu Derneğinin basın sözcülüğünü yürüten Kuloğlu, zaman zaman gönüllü olarak sivil toplum örgütlerinde bulunarak birçok vatandaşımıza da yardım elini uzattı. Aynı zamanda Kuloğlu Terzinin de sahibidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir