Giresun

KİTAPÇI:AKP VAATLERİNİ YERİNE GETİRMEDİ…


Göreve geldiği günden bu yana sadece bir kez basın toplantısı yapan CHP İl Başkanı Sinan Kitapçı, yazılan ve partiden gazetecilere gönderilen açıklamalarıyla muhalefetlik görevini sürdürüyor .


Son açıklamasında, “iktidar partisi Giresun için neler yapmıştır? Vaatler 13 yıldır yerine getirilememiştir” diyen  Kitapçı,  Ordu-Giresun Havaalanı’nın Ordu ‘ya yapılan bir havaalanı olduğunu Giresun’un da bu hizmetten yararlanacağını söyledi.

Sinan Kitapçı, “İktidar partisinin yetkili kurullarında görev yapan arkadaşlara, milletvekilli yapan ve yapmış olan arkadaşlara sormak isteriz. Ordu’ya, Trabzon’a, Rize’ye yapılan yatırımlar neden Giresun’a yapılmamıştır? Bunun sorumlusu sizler değimlisiniz?”diye sordu.

Trabzon’a 1 milyar dolar proje bedeli olan suni ada yapılacağını hatırlatan CHP İl Başkanı, “iktidar yorulmuş, hizmet üretmekten uzaklaşmış, kendi atadıkları bürokratları suçlamaya başlamışlardır. Bu gidişin en somut delilidir. Türk halkının verdiği krediyi hoyratça kullanan AKP iktidarı gidicidir. 7 Haziran günü iktidarı sandıkta yolcu edeceğiz" ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir