AktüelGiresun

KILIÇDAROĞLU’NU GİRESUN’A DAVET HEYETİ….

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6 Eylül 2022 tarihinde Giresun’a geliyor. Açıklama İl Başkan Vekili Adnan Aydın’dan geldi. 

Kılıçdaroğlu’nu Giresun’a davet etmek üzere TBMM’ye, giden heyette Adnan Aydın’ın yanı sıra Bulancak CHP ilçe başkanı Necmi Sıbıç ve Milletvekili Necati Tığlı da yer aldı. 

CHP İl Başkan Vekili Adnan Aydın, Kılıçdaoğlu ile yaptıkları görüşme sonrasında, şu açıklamayı yaptı. “Bugün bizim için tarihi bir gün oldu. Dürüst lider, adaletin ve demokrasinin güvencesi, halkın umudu partimiz CHP’nin Lideri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştük. Milletvekilimiz Necati Tığlı ve Bulancak ilçe başkanımız Necmi Sıbıç ‘ın da yer aldığı görüşmede Giresunumuzun öncelikli geçim kaynağı olan fındığımıza verilen fiyatın yetersizliğini konuştuk. Ve Sayın Genel Başkanımızı 6 Eylül’de Giresun’a davet ettik. Davetimize sıcak baktı ve sözkonusu tarihte ilimize konuk olacak. Son derece verimli bir görüşme oldu. Yoğun gündem arasında bize zaman ayırdığı için ve kırmayıp davetimizi kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz. Geliyor gelmekte olan” .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir