Giresun

KILIÇDAROĞLU TIRPANLA FINDIK BAHÇESİNDE

Ordu’da partisince düzenlenen etkinliklere katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Durugöl Spor Salonun’da  toplantısında halka hitap etti.

 

 

 

 

 

DSC_0072“Türkiye Cumhuriyetinin kurucu iradesine sahip çıkacağız” diyen Kılıçdaroğlu, Deniz Gezmişler’in ünlü sloganı “Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye” diye konuşmasını bitirdi.DSC_0111

Kemal Kılıçdaroğlu, gün içinde bazı ziyaretler de gerçekleştirdi. CHP Genel Başkanı Bir süre önce vefat eden Ordu eski milletvekili Kazım Türkmen’in  Cumhuriyet mahallesindeki evine de giderek ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Mahallede duran Kılıçdaroğlu’nun önünü kesen bir gurup vatandaş, şehir merkezinde büyükşehir yasasından kaynaklı olarak hayvancılık yapamadıklarından yakındı.????????????????????????????????????

Bir vatandaşın, emlak vergisi ödemelerine ve vergi oranlarının artmasına ilişkin sorusuna yanıt veren Kılıçdaroğlu, "Emlak vergisiyle ilgili daha önce yapılan değerlendirmeye zamanında itiraz etmek lazım. Muhtarlar nezdinde itiraz etmek lazım." dedi.

DSC_0120

Kılıçdaroğlu daha sonra bir mahalledeki fındık bahçesine gelip burada bahçe altı temizliği yapan fındık üreticisiyle sohbet etti. Ardından da yöresel yelek ve şapka giyerek bahçe sahibinin tırpanı ile ot biçti. Kılıçdaroğlu, ot biçtiği için kendisine teşekkür eden çiftçiye yöresel şapkasını armağan etti.

Kılıçdaroğlu, 22. Dönem CHP Ordu Milletvekili merhum Kazım Türkmen'in, Cumhuriyet Mahallesi'nde yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Kılıçdaroğlu, basına kapalı gerçekleştirdiği ziyaretin ardından aynı mahalledeki vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

 

13310407_10154215061502760_1806726730852835409_nCHP'NİN FINDIK POLİTİKASI İÇİN ÇALIŞMA YAPAN EKİP KILIÇDAROĞLU'NUN ORDU PROGRAMINA TAM KADRO KATILDI

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ziyaretlerinde, CHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Okyay Sındır, Seyit Torun, CHP Genel Sekreteri Çetin Osman Budak, Edirne Mileltvekili Oktay Gaytancı, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz,Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve  CHP Giresun Mlletvekili Bülent Bektaşoğlu da hazır bulundu.

DSC_0185

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Ordu programı, yemekli toplantıyla sona erdi. Buradaki yemeğe, CHP İl Başkanı Necati Tığlı, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu'nun yanı sıra, Bulancak, Görele, Espiye, Soğukpınar ve Tirebolu ile diğer ilçe teşkilatlarından da katılımlar oldu.

DSC_0196CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gece Çarşamba Havaalanından THY'ye ait tarifeli uçakla mileltvekilleriyle birlikte Ankara'ya döndü.DSC_0176

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir