GiresunSağlık

KETİ’YE REKTÖR ŞEVKATİ

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi'nde gerçekleştirilen başarılı şaşılık ameliyatıyla sağlığına kavuşan Gürcistanlı 5 yaşındaki Keti Tsulukıdze’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Göz Servisi’ne giderek burada Kate ve ailesi ile görüşen Attar, ameliyatın başarılı geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

 Aygün Attar, “Giresun Üniversitesi olarak sosyal sorumluluklarımızın farkındayız. Kurulduğu günden itibaren sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Giresun Üniversitesi, bu olayda da bir sosyal sorumluluk örneği sergilemiştir. Küçük Keti’nin sağlığına kavuşması her şeyden önemlidir ve alınan sonuç hepimizi mutlu etmiştir. Bu ameliyat hem küçük Keti’ye hem de onun tedavisi için çaba gösteren Sayın Osman Kıroğlu’nun genç yaşında hayattan ayrılan oğlu Savaş’ın hayrına bizim bir armağanımız olsun. Bu örnekler devam edecektir” diye konuştu.334c02d10a

Rektör Attar, Tıp Fakültesi Dekanı ve Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ergin ve Yrd. Doç Dr. Atılım Armağan Demirtaş'ı tebrik ederek teşekkür etti.

Merkezdeki tedavisinin ardından taburcu edilen Keti’nin ameliyet sonrası kontrollerinin süreceği bildirildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir