Aktüel

KERİM AKSU’DAN AHDE VEFA…

Daha önce eski Belediye Başkanı Saffet Beyazıtoğlu'nun eşi Nevin Beyazıtoğlu'na ziyarette bulunan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, bu kez yine eski başkanlardan Mehmet Larçın'ın eşi Zafer Larçın'ı ziyaret etti. 

Oğlu İlker Larçın ve kardeşi İbrahim Yamak ile birlikte Başkan Aksu'yu ağırlayan Bayan Larçın, gerçekleşen bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi.1l76a44xy4572mq914tt0n

Bayan Larçın, "Atatürk Meydanı, Gazi Caddesi, Mezarlıklar ve Çağdaş belediyecilik uygulamaları için şahsınıza ve ekibinize teşekkür ediyorum. İnşallah 1 dönem daha devam etmenizi diliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Belediyecilik özveri demektir. Ben eşimden dolayı biliyorum. Bizim Pazar günlerimiz genellikle şehirde belediyenin yaptığı çalışmaları gezmekle geçerdi. O yüzden sizleri çok iyi anlıyor, başta çalışanlarınız olmak üzere sizlere kolaylıklar diliyorum. Aklımızdan geçen güzel şeylerin hayata geçiyor olmasını görmek gerçekten çok güzel. Bir belediye başkanı için en önemli şey kalıcı eserler bırakmaktır." dedi.

Başkan Aksu ise daha yaşanılabilir bir Giresun yaratmak için çalıştıklarını ifade ederek, "Bir dönem eşinizin başarı ile taşıdığı ve devrettiği bayrağı taşımaktan gurur duyuyorum. Bizlerde bir gün devredeceğiz. Bizde büyüklerimizin yolunda bu şehir için faydalı olabilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz." dedi.

Larçın ailesi ile bir süre vakit geçiren Aksu daha sonra buradan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir