GiresunSiyaset

ÇÖP FOTOĞRAFLARI İLE MUHALEFET…AK PARTİ, KAR NEDENİYLE TOPLANAMAYAN ÇÖPLERİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKEREK BASINA SERVİS YAPTI. BAŞKAN ADAYI  YILMAZ CAN DA “GİRESUN BELEDİYESİ BU KADAR ACİZ Mİ? DİYE SORDU. 

AK Parti, kentin değişik yerlerinden çektikleri çöp fotoğraflarıyla Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu eleştirdi.

cats

  Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, “Belediye ekipleri tarafından toplanmayan çöpler yüzünden, çöp dağları oluşmaya başladı. Belediye, vatandaşlara kar yüzünden toplayamıyoruz demiş. Giresun Belediyesi bu kadar aciz mi Yerinde gördüğümüz bu vahim tablo bize belediyemizin çöpleri bile toplamaktan aciz olduğunu gösterdi. Vatandaşlarımız bu soruna bir an önce çözüm bulunmasını istediklerini belirterek adeta isyan ettiler.” dedi.

BELEDİYE YETKİLİLERİ 'KAR YÜZÜNDEN ÇÖP ALAMIYORUZ' DEMİŞ…
Ziyaretleri sırasında vatandaşların belediye ekiplerinin gösterdiği duyarsızlığa karşı sitemleri olduğunu söyleyen Can, “İlimizde 3-4 gündür etkili olan kar yağışı münasebeti ile şehir içerisinde birçok güzergâhta kar temizleme çalışmaları zamanında yapılamadığından dolayı trafikte aksamalar oldu. Belediye ekiplerinin kar temizleme çalışmalarında yetersiz kalmasından dolayı insanlarımız evlerinin, dükkanlarının önünün kendi çabaları ile temizlemek zorunda kaldı” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir