AktüelGiresun

KERİM AKSU EMİT’DE…

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, belediye meclis üyesi Erdinç Hıdımoğlu ile İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’ta açılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı’na (EMITT) katıldı.

KERİM AKSU EMİT'DE...

Başkan Aksı, fuarda Giresun Valiliği ve DOKA tarafından hazırlanan standa uğrayıp, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Kültür ve Turizm İl Müdürü Kemal Gürgenci, Didim Turizm ve Kültür Varlıkları Derneği Başkanı Mustafa Şentürk, İstanbul Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu ile bir süre sohbet etti.

Başkan Kerim Aksu, Doğu Karadeniz’in en güzel ili olan Giresun’un tanıtımının önemine vurgu yaparak, kurumların işbirliği yapmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi. Aksu, Giresun’un kent profilinin değiştiğini, turizm alanında belediye olarak her türlü katkıya hazır olduklarını sözlerine ekledi. İllerin hazırladığı stantlara uğrayan Belediye Başkanı Kerim Aksu, öğleden sonra fuardan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir