Giresun

KERİM AKSU ‘BU İŞ BİTTİ’ DEDİ VE ŞİMDİDEN MEYDANA RANDEVU VERDİ

 Millet İttifakı’nın CHP’li belediye başkan adayı Kerim Aksu, Halk Yürüyüşü sonrasında düzenlenen mitingin ardından yaptığı konuşmada, “bu iş bitti. Seçim akşamı yine burada olacağız ve başarımızı kutlayacağız” dedi.

KERİM AKSU 'BU İŞ BİTTİ' DEDİ VE ŞİMDİDEN MEYDANA RANDEVU VERDİ

Aksu,Atatürk meydanını ve çevresini tamamen dolduran kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada “bana projen yok, hizmet yapmadı diyorlar. İşte meydan ben gönüllerdeyim, bundan daha büyük proje hizmet olur mu “diye sordu.KERİM AKSU 'BU İŞ BİTTİ' DEDİ VE ŞİMDİDEN MEYDANA RANDEVU VERDİ

Kendisine destek verenlere teşekkür eden Kerim Aksu, “benim arkamda ne bakan ne var ne başka kimse, arkamda Giresun halkı var. Bu meydan gösteriyor, bu iş bitti. İnşallah yarın akşam yine burada olacağız. Başarımızı kutlayacağız. Bir gün dinlendikten sonra yeniden kaldığım yerden görevime sizlere hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.KERİM AKSU 'BU İŞ BİTTİ' DEDİ VE ŞİMDİDEN MEYDANA RANDEVU VERDİ

Yeniyol semtinden başlayarak Gazi Caddesi üzerinden ellerinde bayraklarla ve Aksu’ya destek sloganları ve alkışlarla yürüyen binlerce kişi arasında kadınların ve gençlerin ağırlıkta olduğu gözlendi.

Yürüyüş ve mitinge CHP Milletvekili Necati Tığlı, önceki dönem milletvekillerinden Eşref Karaibrahim ve Bülent Bektaşoğlu, il, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları, bazı STK temsilcileriyle İYİ Parti yöneticileri de katıldı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir