Giresun

KENT KONSEYİ GESOB’DA TOPLANDI

Giresun Kent Konseyi yönetim kurulu, Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali KARA’ yı ziyaret etti.
Burada gerçekleşen toplantıda, Giresun için hayata geçirilebilecek projeler, basın mensupları, yazar ve cemiyetlerin katılabileceği bir çalıştay programı yapılması kararlaştırıldı.
Bununla birlikte, toplantıda yapılan konuşmalarda, Giresun Kent Tarihi ve çevremize yönelik ekonomik kalkınma projeleri ile istihdam sağlayabilecek alanların yaratılması gibi bazı konu başlıkları belirtildi. Yapılan açıklamada, “ Giresun umuz için Belediye Başkanımız Sn. Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU’ nun hayata geçirmeye çalıştığı projelerde kendisine tam destek olduklarını dile getiren Kent Konseyi Başkanı Sn. GÜREL ve yürütme kurulu üyeleri “Yapılan ve yapılacak olan her bir proje şehrimize yatırım ve şehrimize hizmettir. Şartsız ve koşulsuz olarak Belediye Başkanımız Sn. Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU’ nun projelerini destekliyoruz ve tüm halkımızı da bu şekilde Giresun için bir bütün olmaya davet ediyoruz.” İfadelerine yer verildi.
Toplantıda ayrıca liman çalışması ve limanın şehir için önemini dile getirildi, Güney çevre yolu hakkında son bilgilerde paylaşıldı. Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan ÖZDEMİR Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kapanmasına yönelik çalışmaların izlenmesi kararlaştırıldı.
Kendisinin de Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu üyesi olduğunu dile getiren GESOB Başkanı Sayın Ali KARA, yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı GÜREL ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerine teşekkür etti.KENT KONSEYİ GESOB'DA TOPLANDIZiyarette önceki Kent Konseyi Başkanı N. Uğur KARAİBRAHİMOĞLU da Katıldı.
Burada düzenlenen törenle, Başkan Murşit GÜREL tarafından, KARAİBRAHİMOĞLU’na plaket verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir