Aktüel

KEKÜL HEKİM’DEN AYRILDI

MESLEĞİNİ SÜRDÜRECEK…

Gazeteci-Yazar Ufuk Kekül, 2007 yılından bu yana sürdürdüğü Hekim Holding-Hekim Süt Basın Danışmanlığı görevinden ayrıldı. Kekül,  bundan sonra yaşamını gazereci olarak çeşitli projelerde yeralarak sürdüreceğini söyledi.

Ufuk Kekül, yaptığı açıklamada, "bir dönem resmi, bir dönem de fahri olarak başarıyla yürüttüğüme inandığım,   görevimi özel nedenlerle; gönül rahatlığı, vicdan huzuru ve erdemlice bırakıyorum. Bundan sonra bir gazeteci olarak ve çeşitli sosyal- sanatsal-kültürel aktivitelerde görevler üstlenerek yaşamımı sürdüreceğim. 6 yıl boyunca görevimi yapmama destek olan ve katkı sağlayan Sayın Öner Hekim'e,  ilimiz yöneticilerine, başta basın-yayın kuruluşları olmak üzere, tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyorum" dedi.

Ufuk Kekül, "Bu ayrılık değildir. Sayın Öner Hekim^'le bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilişkiler, saygı ve sevgi çerçevesinde sürecektir" ifadesinde bulundu.

 

Etiketler

Bir yorum

  1. Sayın Ufuk Kekül’ü herzaman takip etmişimdir. Aslında bir kurum için calıstıgınızı şimdi öğrendim ve şaşırdım. Çünkü sizin özgürlükçü bir ruhunuz olduğunuzu düşünüyordum. Yeni iş hayatınızda başarılar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir