GiresunSpor

KARAAHMET, “MAĞLUBİYETLERİN SORUMLUSU BENİM” DEDİ

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet düzenlediği basın toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Takımın son maçlarda aldıkları mağlubiyetleri “Benim futbol takımım çok karakterli, bazen istediğin sonuçları alamayabilirsiniz. Bunun sorunlusu benim ne söyleyecekseniz bana söyleyebilirsiniz” sözleriyle değerlendiren Karaahmet, “Giresunspor maç kaybetmeyecek mi, tabi ki kaybedecek. Bu sonuçlara tepki vermeyi becerebilmeliyiz. Giresunspor’un kazandığı maçları olacağı gibi kaybedeceği maçları da olacaktır” dedi.
Giresunspor’un 53 puanla liderliğini sürdürdüğünü,önümüzde 9 maç olduğunu söyleyen Karaahmet, “Zirvede olmak zor bir şeydir ancak orada kalmak çok daha zordur..” İfadelerini kullandı.
Konuşmasında Giresunspor’un mali tablosundan dert yanan ve destek çağrısını tekrarlayan Hakan Karaahmet, borçların yüzde 30’luk kısmını ödediklerini belirtti. “Tüm raporlar borç miktarları kulüpte var. Altını çizerek söylüyorum federasyondan veya başka yerden en ufak gelir yok. Tüm kaynakları bitirilmiş bir kulüptü o durumda aldık. En az bütçe ve devre arasında transfer yapmayan bir takımız. Şu an zaten tahta kapalı. Gelirken bilmiyor muydun diye soruyorlar evet bilmiyordum bana söylenen rakam bunun yarısıydı. Şu an en sağlıklı şekilde limana yaklaşmalıyız.”dedi.
“HERKES BEDELİNİ ÖDEYECEK”
Giresunspor Kulubü Başkanı Hakan Karaahmet, Ali Eren’in temliği konusunda da şunları söyledi: “Giresunspor’un temliği kaldıracak gücü yok. Benim içinde benden önceki başkanlar içinde geçerli olan bir durum bu. Ben Başkan olarak 25 değil de 50 milyon bütçeli bir takım kursaydım, 10-15 Milyon harcadım, temlik koydum deseydim ben de yanlış yapmış olurdum. Niye bu kadar futbolcu aldınız? Niye milyonluk futbolcular aldınız? Birçok tartışmalı konu varken, temlik konusunu niye tartışıyoruz? Görüşmeyi yapmak çözümlemek değil. Herkes bedelini ödeyecek. Ben ödüyorum o bedeli. Ben Giresunspor’u konuşmak istiyorum. Bu borcu konuşmak istiyorum. Mahkeme zaten bir karar verecektir. Şuanda Giresunspor’un önünü kapattılar. Ellerinden geleni artlarına koymasınlar. Herkesi Giresunspor tarafında olmaya davet ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir