Aktüel

İSTANBUL’DA GİRESUNLU ÖĞRETMENLER GÜNLERİNİ KUTLADI

 İstanbul Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevinde Pirazizli 24 Kasımda bir araya geldi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Piraziz ve Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıya sitemiz köşe yazarlarından eğitimci-eğitim müfettişi hakkı Yılmaz' da katıldı.

Kahvaltıda bir araya gelen Pirazizli çoğunluğu emekli eğitimcileri anılarını tazeledi. Duygusal anların da yaşandığı kahvaltıyı bir konuşma ile açan Dernek başkanı Engin Güner; " Öğretmenlerin gününü kutlayarak, ikincisini düzenledikleri bu birlikteliğin devamını dileyerek, tüm Pirazizlilerin derneğe sahip çıkmalarını istedi."

Sunuculuğunu Birol Coşkun'un yaptığı toplantıya Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Tekiroğlu, emekli öğretmenlerin öğretmeni Ayhan Çalış, emekli öğretmenler Mustafa Gülenç ve eşi Melahat Gülenç, Yusuf Karahüseyin, Gültekin Baş, Taliye Yücel, Rahime Gülenç, Şefik Yılmaz, Engin Aydın, Mehmet Aydemir, Ali Çatal, Mustafa Öztürk ve Haydar Turan eşleriyle katıldılar. Kahvaltıya ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim görevlilerinden Erdal Çalış ve çok sayıda Pirazizli genç öğretmenler de katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir