Aktüel

İsmail Bektaşoğlu hedef belirledi

“İYİ Parti Giresun’da birinci parti olacak, milletvekillerimiz ve belediyelerimiz olacak. Millet ittifakıyla birlikte Giresun Belediyesi’ni geri alacağız”

İYİ Parti İl Başkanlığı görevine seçilen İsmail Bektaşoğlu, kongrede yaptığı konuşmada,  Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimin önemine dikkar çekti. Bektaşoğlu, ”Bu seçim bir yönetim belirleme seçimidir. Türk halkı oylarıyla nasıl yönetileceğine karar verecek.  Ya ülkemizde zaten şu anda yaşanan ekonomik, siyasal kaos, kargaşa ve buna neden olan saray rejimi sürecek, tek adamlı sultanlık sistemi daha da güçlenecek,  ya da ülkemizi cumhuriyetimizin 100. Yılında cumhuriyetimizi yeniden geri alarak demokrasiyle, hak ve hukukla refah ve özgürlüklerle taçlandıracağız.
Hemen ardından yerel yönetim seçimlerimiz var. İşte kongremiz bu nedenle önemli ve çok özel bir kongre” dedi. Seçimler sonrasında Meral Akşener’in Başbakan olacağını söyleyen İsmail Bektaşoğlu, şunları söyledi: “Sizlere söz veriyoruz. Sizlerin tercihi, Allahın takdiri ile bizim yönetimizde İyi parti Giresun’da birinci parti olacak. Giresun’dan milletvekillerimiz olacak, Çamoluk’tan Piraziz’e, Çavuşlu’dan Şebinkarahisar’a ve Dereli’ye kadar İYİ Partili belediyelerimiz olacak. Ve hepsinden önemlisi Giresun merkezi millet ittifakının adayıyla geri alacağız. İlimizi şanına, şerefine, geçmişine yakışır, layık olduğu hizmetlerle tanıştıracağız.
Sizlere başarı vadediyoruz. 
Ben ve arkadaşlarım kendimizi iktidar adayı olan iyi partinin yöneticileri olarak görüyoruz. Az kaldı partimizin iktidarını hep birlikte göreceğiz inşallah”.
Bektaşoğlu, göreve başladıktan sonra sahaya çıkacaklarını ifade ederek, “AKP iktidarının 20 yılda ilimizin nereden nereye getirdiğini anlatacağız.  Giresun’un bu halde olmasının nedeni olarak başarısız, vizyonsuz, misyonsuz, temsil edemeyen kötü siyasetçiler, bürokratlar olduğunu göstereceğiz. Alınterimiz, göznurumuz fındığımızın halini, işsizlik, göç ve yoksulluğumuzu, yolsuzluğumuzu dile getireceğiz.
İYİ Partimizin ekonomik, siyasi politikalarını ülkemizi nasıl esenliğe kavuşturacağımızı anlatacağız. 

Giresun’u karış karış sizlerle hep birlikte gezeceğiz. Bize artık bugünden sonra yorulmak yasak…”diye konuştu.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir