GiresunUlusal

İREM KOSTAKOĞLU, GELİNLİK, KIR ÇİÇEKLİ BİR TABUT, GÖZYAŞLARI VE AĞITLARLA UĞURLANDI (Görüntülü Haber)

Barışma teklifini reddetiği erkek arkadaşı tarafından Aksu mahallesindeki evinin girişinde tabancayla vurularak katledilen 27 yaşındaki Giresun Belediyesi çalışanı İrem Kostakoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

HABERİN VİDEO GÖRÜNTÜSÜ İÇİN TIKLAYIN 

ANESİNİN AĞITLARI YÜREK DAĞLADI

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan Kostakoğlu’nun cenazesi ilk olarak Aksu mahallesindeki baba evine getirildi. Ardından tabutuna gelinlik ve kır çiçekleri konulan İrem için Giresun Mevlana camisinde tören düzenlendi. Burada ağıtlarla kızına veda eden anne Hülya Kostakoğlu, güçlükle ayakta durdu ve fenalık geçirdi.  Kılınan namazın ardından İrem Kostakoğlu, Çiçekli köyünde toprağa verildi.
Törene Giresun Valisi Enver Ünlü, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, siyasi parti ve STK temsilcileri, belediye çalışanları ve aralarında kadınların ağırlıkta olduğu kalabalık bir topluluk katıldı. İrem’i üyesi olduğu CHP’nin il Başkanı Fikri Bilge ve İl Kadın Kolları Başkanı Ayça Kozluca ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
Öte yandan cinayet sonrarında aynı silahla intihar eden Yunus Emre Albayrak (30) kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir