Aktüel

İmamoğlu uyardı: “Hata yaparsak kaybederiz”

Giresun il ve ilçelerinde çeşitli programlara katılan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tirebolu’da akşam yemeğinde Millet İttifakı partilerinin belediye başkanları, il-ilçe başkan ve yöneticileriyle, STK temsilcileri ve muhtarlarla biraraya geldi. Yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya da katıldı.

Ekrem İmamoğlu yemekte yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Zor bir dönemde görevlerimiz var. Tarihi mesuliyetimiz var. Herhangi bir dönemde değiliz. Tarihi bir dönemse öyle hissetmeliyiz. Ortak akılla mücadele edere Türkiye’yi dönüştürmek zorundayız. Kazanırız, kesinlikle kazanırız. Buna inanıyorum.Bugünkü iktidarı kazanamaz. Hata yaparsak kaybederiz. Tarihe altın harflerle geçmeye hazırlanıyoruz. Gelecek nesil bizlere teşekkür edecek” Asla kavga etmeden uzlaşarak, kucaklaşarak buluşarak siyasi kazanımın ötesinde milletin kazanımını önceleyerek çalışmalıyız”

Yemeğin sonunda CHP İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, İYİ Parti İl Başkanı İsmail Bektaş, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Uçar, Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Kılıçaslan, Saadet Partisi İl Başkanı Abdulkadir Bektaş İmamoğlu ile günün anısına fotoğraf çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir