Giresun

“İDDİALARLA, SAYIN BAKANA İTİBAR SUİKASTI YAPILIYOR”

Ak Parti genel başkan yardımcısı İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, hakkında çıkan çok sayıda iddialara ilişkin olarak açıklama yapmak yerine danışmanı aracılığıyla bilgi verdi.
“SAYIN BAKAN DAHA ÖNCE BU KONULARLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI”
Gazetemizde çıkan haber sonrasında genel yayın yönetmenimiz Ufuk Kekül’ü telefonla arayarak bilgi veren Canikli’nin basın danışmanı İrem Sarp, daha önce de bu iddiaların gündeme getirildiğini ve tümünün gerçekdışı olduğunu ifade etti. “Bu iddialar yeni değil. Bilgi kirliliği yaratılıyor ve sayın bakana itibar suikastı yapılıyor. Kendisinin isteğiyle sizleri arıyor ve bilgilendiriyorum” diyen Sarp, Canikli’nin daha önce yaptığı açıklamaları, haberleri ve 120 twitini de gazetemize yollayarak “Bu açıklamaların tümü aynen hala geçerli ve yeni bir açıklamaya gerek yok” dedi.
Danışman Sarp, Nurettin Canikli’nin Alucra’da sahibi olduğu TOKİ konutlarını Müftülüğe bağışladığını da söyledi.
Gazetelerde de yer alan ve halen Twiterdaki sayfasında bulunan bu açıklamalarda Canikli, TMSF ve Boydak Holding’in kendisiyle ilişkisini yalanlayarak bilgiler veriyor.

Bir yorum

  1. Paylaşımınız sonrası Alucra Müftülüğünü arayıp Alucra 2. Toki deki dairesini bağış yapıp yapmadığını sordum. Alucra müftülüğü yetkilisi “3 yıl kuran kursu olarak kullanıma verildi sonrada geri alındı şuanda daire kendilerinde müftülükle alakası yoktur” dedi. Sayın editör sizden ricam bu bağış yaptıysa elinde belgeleri varmı? hangi müftülüğe bağışlamış? Kimse kimseyi kandırmasın milletede yalan bilgi vermesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir