Giresun

HÜSEYİN HÜSNÜ TEKIŞIK’A SAYGI VE VEFA GÜNLERİ…

Giresun Üniversitesi Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen  ve 14-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek "3. Geleneksel Hüseyin Hüsnü TEKIŞIK Eğitim Günleri" açılış programıyla başladı.

 

 

 

 

396a9381

IŞIK TEKIŞIK DA KATILDI

Rektör Yardımcısı  ve Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahir KADAKAL, üniversitenin akademik-idari personeli, öğrenciler ve davetlilerin katıldığı açılış programına, Merhum Hüseyin Hüsnü TEKIŞIK’ın kızı Işık TEKIŞIK da onur konuğu olarak katıldı.

 Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasıyla başlayan program Doç. Dr. Sedat MADEN’in açılış, Işık TEKIŞIK’ın teşekkür konuşmaları ve Hüseyin Hüsnü TEKIŞIK’ın Hayat Hikayesinin anlatıldığı video gösterimi ile devam etti.

396a9371

 Doç. Dr. Sedat MADEN, “ “Geleneksel Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Günleri” kapsamında bu hafta, Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi, Giresun şehir merkezi ve Doğankent ilçesinde; Video gösterimi, sergi, kitap yardımı, konser ve tiyatro gösterisi gibi bir dizi etkinlik gerçekleştirileceğini söyledi.

396a9366

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir