Giresun

Hasan Yılmaz, Keşap’tan destek istedi

MHP’den Giresun Milletvekili aday adayı olacağı ifade edilen, Giresun Belediye Meclis Başkan Vekili ve MHP Giresun Belediye Meclis üyesi Dr. Hasan Yılmaz, çalışmalarına memleketi Keşap’tan başladı.  MHP Keşap teşkilatını ziyaret eden Yılmaz, partililerden destek istedi.

Hasan Yılmaz, “Ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçime giriyoruz. Bizler de şehrimizin ve Ülkemizin geleceği için kutlu bir yola çıktık. Bu süreçte özellikle doğduğum topraklar olan Keşap halkının ve teşkilatımızın partimize ve şahsıma desteği çok önemli. Sizden destek istiyorum” dedi.

MHP Keşap İlçe Başkanı Bayram Yılmaz Başkanlığında Keşap İlçe Teşkilatında düzenlenen toplantıda, Dr. Hasan Yılmaz’a tam destek verdiğini ifade eden partililer; “Şehrimizin yetiştirdiği önemli tabiplerden birisi olan hemşerimiz Dr. Hasan Yılmaz’ın 2019 yılında yapılan Mahalli idareler seçimlerinde göstermiş olduğu erdemlik Cumhur İttifakına başarı getirmiştir. Aynı azimle ve başarı ile çalışarak bu yıl içerisinde yapılacak Genel seçimlerde de başarılı olacağını ve şehrimizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz ve destekliyoruz” dediler.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda İlçe Teşkilat mensuplarına teşekkür eden Yılmaz “Yıllardır mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Ülkücü camiamızda artık hemşerilerime Milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Görüyorum ki teşkilatlarımız bizden daha çok istiyor. Allah nasip ederse şehrimizde mutlaka Milletvekili ve Milletvekilleri çıkaracağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir