GiresunManşet ÜstüSiyaset

HASAN AYDIN:ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ

AK Parti Giresun İl Başkanlığı görevine atanan Hasan Aydın ve Merkez İlçe Başkanlığına atanan Aytekin Şenlikoğlu, ilk kez Belediye Başkan adaylığını açıklayan Ahmet Şahin’le birlikte basının karşısına çıktı.

Aydın, kendinden önce görev yapan il başkanlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında, 2014 Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için AK Parti'ye aday adaylığı başvurularının 1 Ekim tarihinde başladığını söyledi.  Hasan Aydın, "Giresun AK Parti İl Başkanı olarak tüm adaylarımıza aynı uzaklıkta, aynı yakınlıktayız. Bize müracaat edip sizinle beraber basın toplantısı yapacağız diyen tüm arkadaşlarımızla beraber olacağız" dedi.

Yeni yönetim kurullarının kısa süre içinde oluşturulacağını söyleyen Ak Parti il Başkanı Aydın, basın mensuplarının soru sormalarına “şu anda olmaz. Başka konu için buradayız” diye izin vermedi.

ÖZTÜRK TWET ATTI 

DSC_7858

 

Basın toplantısına İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, görevden alın, istifa eden yönetimlerden bazı kişiler de katıldı.İstifa eden İl Başkanı Sabri Öztürk de toplantıdaydı. 

Ancak Öztürk, Hasan Aydın konuşurken bir süre cep telefonuyla ilgilendi.DSC_7861

Hasan Aydın'ın ilk basın toplantısına kalabalık bir partili gurubu katıdı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir