Aktüel

HALUK LEVENT RÜZGARI…

GİRESUN LİMAN SAHASINDA YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİYE KONSER VEREN SANATÇI, İSTEĞİNİ PANKARTLA DİLE GETİREN HAYRANINI KIRMADI VE SAHNEYE ÇAĞIRARAK DÜET YAPTI..3p8t0477k66u2457jg8v0m

Uluslararası Giresun Aksu Festivali kapsamında Giresun’da konser veren ünlü sanatçı Haluk Levent kendisiyle düet yapmak istediğini pankart açarak dile getiren üniveirsite öğrencisi hayranıyla sahnede düet yaptı.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun Giresun Aksu Festival Ateşini yakmasının ardından sahne alan ünlü sanatçı Haluk Levent konserinde seyircilerden ellerindeki pankartı açmalarını istedi. Açılan pankartta “Tek isteğim seninle şarkı söylemek, Mersinli Adem” yazdığını gören Haluk Levent, Mersinli olan Giresun Üniversitesi öğrencisi hayranı Adem Işık’ı sahneye davet etti. Oldukça heyecanlı olan Adem Işık sahnede önce Haluk Levent’e sarıldı ve ardından “Düşündürdü Beni Gözlerin” adlı şarıkıyla düet yaptılar.

Düet ile birlikte seyirciler çoşku dolu anlar yaşarken, Haluk Levent’in hayranı ile sergilediği canlı performans ise seyircilerden büyük alkış aldı.

Yaklaşık 2 saat süren konserde Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Haluk Levent’e çeşitli hediyeler verirken,Giresun’la özdeşleşen bir sanatçı olması sebebiyle kendisine hemşerilik beratı vermeyi düşündüklerini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir