AktüelSpor

HAKAN KARAAHMET’TEN GİRESUNSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

ÖNCEKİ YÖNETİCİLERE: “KULUBE ZARARLARININ TARİFİ YOK. HERKESE HADDİNİ BİLDİRECEĞİZ”
Giresunspor Kulubü Başkanı Hakan Karaahmet, yine kendinden önceki yönetimleri kulübe zarar vermekle suçladı. Düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunan Karaahmet, “Bizler bu kulübe geldiğimiz günden beri şunu görüyoruz: Birileri bu kulübe o kadar zarar vermiş ki, bunun bir tarifi yok. Ancak şu da bilinmelidir ki, kimsenin bu kulübe bunları yaşatmaya hakkı da yok. Biz var olduğumuz sürece bunların altında asla kalmayacak gereken herkese haddini bildireceğiz” ifadelerini kullandı.
Giresunspor Kulübü ile ilgili kötü düşüncelere sahip insanların olduğunu ve bu insanların tek amacının Giresunspor’a zarar vermek olduğunu söyleyen Hakan Karaahmet, “Giresun’un %99‘ u Giresunsporlu ancak %1’ lik bir kesim var ki bunların tek derdi Giresunspor kötü olsun, zarar görsün. Benden kimse susmamı beklemesin. Giresunspor sayfalarında bu kulübe yardım eden herkese teşekkür ediyoruz. Giresunspor’un Gir-Park ihalesine itiraz edenlerin Giresunlu olduğundan şüphe duyarım”dedi.
Hakan Karaahmet, Giresunspor’un Giresun’un en önemli değeri olduğunu belirterek, İstanbuldaki Giresunlu belediye başkanlarından, iş adamlarının, iş dünyasının Giresunspor’a destek çıkması gerektiğini söyledi. Belediye başkanlarına çağrıda bulunan Karaahmet, “Bugün bakıldığında İstanbul’da Giresun nüfusuna kayıtlı 500 bin’e yakın hemşehrimiz var. Bazı şeyler ben Giresunluyum demekle değil ben Giresunspor’un yanındayım demekle oluyor. Talip olduğunuz 500 bin Giresunlunun bugün size ihtiyacı var. Desteğinize ihtiyacı var. İstanbul’da sadece Giresunlu başkan sanırım Lokman Çağırıcı diğerleri ya Giresunlu değil ya da Giresunspor’dan haberleri yok. Formamızda reklam yok. Demek ki, Giresunlu işadamı yok” diye konuştu.
Giresunspor Kulubü başkanı Hakan Karaahmet, destek verenlere teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir