Ulusal

Gül, Zafer Bayramı’nın fotoğraflarını Twitter’da paylaştı

Cumhurbaşkanı Gül, resmi Twitter hesabı aracılığıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’ne ilişkin fotoğraflar paylaştı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi Twitter hesabı aracılığıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’ne ilişkin fotoğraflar paylaştı, değerlendirmelerde bulundu.

Sosyal paylaşım sitesinde, “Dün 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladık” diyen Gül, “Güne sabah Anıtkabir ziyaretiyle başladık. Ardından Çankaya Köşkü’nde tebrikleri kabul ettim. Atatürk Kültür Merkezi’ndeki merasimde büyük bir coşku vardı. Gösterileri beğeniyle izledik” ifadesini kullandı.

Atatürk Kültür Merkezi’ndeki askeri birlikleri selamlamasına ilişkin bir fotoğraf da paylaşan Gül, “1957 model üstü açık Cadillac’ı sadece törenlerde kullanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Çankaya Köşkü’ndeki resepsiyonuna da değinen ve fotoğraflar paylaşan Gül, şunları kaydetti:

“Akşamki resepsiyonu ilk kez Köşk’ün bahçesinde verdik. Resepsiyona Genelkurmay Başkanımızdan, askeri talebe ve erlere kadar çok sayıda askerimiz katıldı. Resepsiyonda gaziler ve şehit aileleri de vardı.” 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir