EğitimGiresun

GRÜ EN HUZURLU ÜNİVERSİTE

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanlığı, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’ı, yürütülen ortak projelerdeki başarısı nedeniyle plaketle ödüllendirdi. Attar’a plaketi makamında, Giresun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürü Yaşattin İlhan  tarafından takdim edildi. İlhan, Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından öğrencilere destek ve bilgilendirme amaçlı yürütülen projelere katkılarından dolayı Attar’a teşekkür etti.b2d6f7aa6a

Aygün Attar, burada yaptığı açıklamada, üniversitede bugüne kadar tek bir olayın yaşanmamış olmasından duyduğu memnuniyeti diler getirdi. Rektör Attar, “Yaklaşık 30 bini bulan öğrenci sayısıyla ve Türkiye’nin her yerinden, özellikle doğu illerinden çok fazla öğrencinin bulunduğu büyük bir Üniversite olmamıza rağmen, hiçbir öğrenci olayının yaşanmadığı ender bir üniversiteyiz.  Bunda Giresun Emniyet Müdürlüğü ile üniversitemizin karşılıklı ilişkilerin ve kurumsal dayanışma çabası büyüktür. Bundan sonra da bu karşılıklı çabanın artarak devam etmesi için üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Hassasiyetiniz ve ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette, Giresun Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Oktay Gümüş, İstihbarat Müdürü Komiser Mehmet Kaymak, Komiser Yardımcısı Yusuf Ziya Sönmez ile Rektör Danışmanı Doç.Dr. Kültiğin Çavuşoğlu da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir