Eğitim

GRÜ BİLGİ VE DEĞERLER TOPLULUĞU YAYLALARI GEZDİ

Giresun Üniversitesi Bilgi ve Değerler Topluğu’na mensupm yaklaşık 50 kişilik öğrenci grubu Mavi Göl, Şelale, Kulakkaya Yaylası, Alçakbel, Düztepe, Yatmış ve Süllü bölgelerini kapsayan kır gezisi gerçekleştirdiler. Birçok kurum ve kuruluşun sponsor olduğu yayla gezisinde, öğrencilerin hem ruh hemde beden sağlığına katkı sunan etkinlikler gerçekleştirildi. Yürüyüş, spor etkinlikleri, yarışmalar, tabiat incelemeleri şeklinde gerçekleşen gezi de sabah öğlen ve akşam yemekleri ikram edildi.
Geziye Bilgi Değerler Topluluğu Akademik Danışmanı Giresun Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Recep Önal, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Tuncer, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eyüp Nefes ve İİF Arş. Gör. Dr. Seyfullah Kara da katılarak öğrencilerin heyecanlarına ortak oldular.
Gezi hakkında konuşan Doç. Dr. Recep Önal, yayla gezisin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler kapsamında gerçekleştiğini belirterek, emeği geçenlere ve sponsor olan firmalara Yavuzkemal Eski Belediye Başkanı Abdullah Önal öğretim görevlieri konukları evlerinde ağırlayan annsi Huriye Önal ve Mehmet Önal’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir