Giresun

GÖRMEMİŞİN BAKANI OLUNCA!..

Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçarslan, belde halkını yollara dizerek Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli için karşılama töreni düzenledi.

Annesinin elini öpmek için gittiği Alucra dönüşü davul zurnalı kalabalıklarla Canikli'nin yolunu kestiren Kılıçarslan, gündüz vakti beldenin değişik noktalarından havai fişeklerde attırdı.

 

ziyaret4

 

 

 

KILIÇARSLAN: BAKAN DUROĞLU'NUN PROJELERİNE DESTEK VERECEK…

Belediyeden yapılan açıklamada, Canikli'nin ziyareti tarihi bir gün olarak vurgulandı. Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan ise “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana yapmış olduğumuız tüm hizmetlerde emeği ve katkısı olan Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Nurettin Canikli’ye ne kadar teşekkür etsek azdır. Şahsının Beldemize yapmış olduğu ziyaret bizler ve halkımız adına onur ve gurur vericidir. Bakanımızın Duroğlu için yapılacak tüm hizmetlere destek vereceğini ifade etmesi ayrıca bizler için bir onurdur” dedi.

Canikli de burada yaptığı açıklamada “Belediye Başkanımız Murat Kılıçaslan’ın bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman yanındayız. Duroğlu’na yapılacak her projenin sonuna kadar destekleneceğini halkımızın bilmesini isteriz” diye konuştu.

Kılıçaslan “Bakanımızı yalnız bırakmayan cefakar ve vefakar belde halkımıza ve teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Yolda bekleyen vatandaşlarla tokalaşan Bakan Canikli, daha sonra beldeden ayrıldı. 
BAKAN SEVGİSİNİN NEDENİ NE?

Murat Kılıçarslan'ın muhalifleri ise, bu denli abartılmış karşılama töreni yapIlmasının "sahibi olduğu yemek firmasının aldığı trilyonluk kamu ihalelerine teşekkür amacı taşıdığını" belirttiler. 

Daha önce de Giresun'da Canikli'nin Bakanlığının kutlandığı törenin sponsörü olduğu bildirilen Murat Kılıçarslan'ın ne kadar harcama yaptığı bilinmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir