Giresun

GİRİŞİMCİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU KONGREDEN DÖNDÜ

Giresun Üniversitesi Girişimci Öğrenci Topluluğu üyeleri, AR-GE Koordinatörü Yrd. Doç. Osman SİRKECİ nezaretinde, Rektör Prof.Dr. Aygün Attar'a  ziyarette bulunarak, topluluk faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptılar.

 

Sakarya Üniversitesi’nde 2 Aralık’ta gerçekleştirilen “2015 Uluslararası Yükseköğretimde Kalite Kongresi”ne 20 öğrenciyle katılarak, 7 bildiri sunduklarını belirten Yrd. Doç. Dr. SİRKECİ, “Giresun Üniversitesi olarak, Girişimci Öğrenci Topluluğumuzla yürüttüğümüz bu faaliyetimizle tüm dikkatleri üzerimize çektik. Oldukça verimli ve Üniversitemizin tanıtımı açısından son derece dikkat çeken katılımımız, öğrencilerimizin öz güven kazanması ve bir şeyleri başarabilmesi adına da çok şeyler kattı. Sizin desteğiniz ve yönlendirmenizle katıldığımız bu kongrede tek öğrenci topluluğu olarak dikkatler üzerimizdeydi. Destekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Topluluk Üyesi Öğrenci Büşra ATEŞ, topluluk faaliyetleri hakkında bir bilgilendirme sunumu yaparken, toplantıya katılan tüm topluluk üyesi öğrenciler, topluluk faaliyetleriyle ilgili izlenimlerini anlattılar 

ATTAR ise; “Böyle bir toplulukla karşı karşıya olmaktan mutluluk duydum. Hepinize teşekkür ediyorum. Yeni bir topluluk olmanıza rağmen bu kadar kısa sürede bu kadar faaliyet ve tecrübe sahibi olmanız sevindirici bir gelişme. Kendinizi ifade edebilmeniz ve ne istediğinizi bilmeniz önemlidir. Kendinizi geliştirebilmeniz için; çok çalışmanız, sürekli araştırmanız ve çok fazla okumanız gerekiyor." dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir