Spor

GİRESUNSPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ GÖREVİNE BAŞLADI

Giresunspor teknik direktörlüğü görevine getirilen Kemal Kılıç, imzayı attı.

Tesislerde düzenlenen imza töreninin ardından sezon sonuna kadar opsiyonlu olmak üzere 1,5 yıllık sözleşmeye imza atan Kemal Kılıç; “Karadeniz de ilk kez çalışıyorum ve burada bulunmaktan son derece mutluyum. Bundan önceki periyotta Giresunspor yakından takip ettiğim bir takımdı. Burada ki sporcuları tanıyorum. 5-6 tanesini de geçmiş sezonlarda bizzat transfer etmek istemiştim. Giresunspor, futbol kültürü çok geniş olan bir kulüp ve şuanda kendine yakışmayacak bir durumda. Bu durumdan hızla çıkacağız” dedi.

Pazartesi akşamı sahamızda oynayacağımız Ümraniyespor müsabakasına ilişkin görüşlerini de aktaran Kılıç; “Rakibimiz hem uzun yıllar birlikte oynamış hem de şiddeti yüksek bir takım, bulunduğu yer gösteriyor kendisini ama Giresunspor çok büyük maçlar oynamış bir kulüp. Dolayısıyla bundan çekindiğimiz yok. Biz kendimiz neler yapabiliriz? Biz önlem alınacak bir takım haline gelirsek ki geleceğiz en kısa zamanda, onu Ümraniye takımı ve diğer rakiplerimiz düşünecek nasıl durdurabiliriz diye. Bizim için galibiyet önemli, takımın kimliği değil” ifadelerini kullandı.

Kulüp Başkanımız Sacit Ali Eren ise Kemal Kılıç ve ekibine görevinde başarılar diledi.

Öte yandan Kemal Kılıç’ın yardımcılıklarını Serkan Demir; Evren Ersan Nalbant (Kondisyoner), Özcan Turan (Kaleci Antrenörü) Hakan Kurt ve Ercan Gezgin yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir