Spor

GİRESUNSPOR KURULUŞUNUN 54 YILINI KUTLUYOR

GZT Giresunsporumuzun 54. Kuruluş Yıldönümü Atatürk Meydanındaki Atatürk Heykelinin önüne çelenk bırakılarak kutlandı.
As Başkan Mustafa Tütüncü tören sonrası yaptığı açıklamasında Giresunspor’un 54. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın onuru ve heyecanı içerisinde olduklarını belirtti.
Giresunspor’un Giresunsun’un tüm değerlerinin üstünde olduğunu söyleyen Tütüncü, Giresunsporun her geçen yıl başarılarına bir yenisini ekleyen şanlı bir kulüp olduğunu kaydetti.
Tütüncü, Giresunspor’un her zaman dimdik ayakta duran tarihi boyunca sayısız başarılara imza atmış, Türk futboluna pek çok değer kazandırmış ve Türkiye’nin saygısını kazanmış bir kulüp olduğunu söyleyerek şunları kaydetti;
“Giresunspor’un milyonlarca taraftarı, tarihe adını yazdırmış sporcuları ve azimli yöneticileri, çalışkan ve emektar çalışanları ile kurulduğu günden bu güne ülkemizin en önemli kulüplerinden birisi olmayı başarmıştır. Şüphesiz Giresunsporumuz en büyük gücü, desteğini bir an olsun esirgemeyen büyük taraftarından almıştır. Sorumluluğunu yüklendiğimiz ve temsil etmekten onur duyduğumuz bu şanlı camianın bugün olduğu gibi bundan sonrada pek çok başarılara imza atması ve şampiyonluklar yaşaması için birlik ve beraberlik içinde her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Bugün Giresunsporumuzun 54. Yıldönümü kutlamaları münasebetiyle geçmişten günümüze emeği geçen kulüp başkanları başta olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum.”
Törene kulüp yöneticileri Ferhat Karademir, Gürkan Temür ve kulüp personelleri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir