GiresunSpor

GİRESUNSPOR BOZBAĞ İLE DEVAM…

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Olağan Genel Kurul’da yeniden başkan seçildi. Listede bazı yeni isimlerin de yeraldığı görüldü. 

Divan başkanlığını  İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden'in yaptığı genel kurulda, 377 delegeden 100 kongre üyesinin katılımıyla tek liste ile seçime gidildi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, kulübün geçirdiği zor süreçte Giresun’un tek yürek olduğuna dikkat çekerek, bundan sonraki süreçte de aynı birlik ve beraberlik örneğinin sergilenmesi gerektiğini söyledi.

Bozbağ ise, “Göreve başladığımızda takım zor bir sürecin içerisinde kulüp kapatılma tehlikesini yaşamaktaydı. Böyle bir dönemde bize verilen göreve kayıtsız kalamazdık ve kalmadık. Bir tarafta takımın dağılmaması, diğer tarafta düşmemesi mücadelesi verilirken en önemlisi de taksitlendirilmiş borçlarını zamanında ödemeye çalıştık ve ödedik. Önemli borçları ödenirken bugün kulübün hala 10 milyon 500 bin TL borcu kalmıştır. Bu borçlarda ödenmeye devam edilmektedir. Bizler hiçbir zaman kulübün önünü tıkamayacağız, kim daha iyi yapabilecekse biz ona destek olacağız. Her şeyin Giresunspor için daha iyi olmasını temenni ediyoruz.Bizlere destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan oylama sonunda Mustafa Temel Bozbağ başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu:

“Talip Emiroğlu, Veli Sarıkamış, Ahmet Külekçi, Reşat Bahat, Melih Başkan, Hasan Usta, Hasan Ali Tütüncü, Muzaffer Ejder, Azmi Bük, Hüseyin Taşkın, Mehmet Salih Kazancıoğlu, Bahattin Kurt, Aslan Hakyemez, İbrahim Özkul ve Nahid Ramazan Yamak.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir