GiresunSpor

GİRESUNSPOR BAŞKANI ALİ EREN HAKKINDAKİ İDDİALARI ‘KASITLI’ BULDU

Giresunspor Başkanı Ali Eren, kendisini yıpratmak için tamamen kasıtlı ve başka amaçlara hizmet ederek algı operasyonu yapan kişiler olduğunu iddia etti.
Giresunspor’u 20 milyon lira borçlandırdığı iddialarına basın toplantısı yaparak yanıt vereceğini söyleyen Eren, şunları söyledi: “Ben ve arkadaşlarımın iş başına geldiğimiz günden bu yana yaptığımız bütün harcamalarımız ortadadır. Şu anda il dışında bulunduğum için iddialara yazılı açıklama ile cevap versem de önümüzdeki hafta başında düzenleyeceğimiz basın toplantısında Giresunspor için nereye ne kadar ödeme yaptığımızı ve borç tutarımızı kalem-kalem kamuoyuna açıklayacağız.
Amaçları tamamen ben ve yönetici arkadaşlarımı yıpratmak olan bu kişilerin oluşturmaya çalıştıkları algı operasyonu ile Giresun halkını yanlış bilgilendirilmesine de anlam verememekteyiz. Nasıl meyve veren ağaç taşlanıyorsa kasıtlı olarak yapılan bu olayların bizleri görevimize daha çok adapte ettiğinin bilinmesinde yarar görüyorum. Doğru yolda olduğumuzu anlamaktayız.
Çok değerli Giresun halkının, camiamızın tamamen kasıtlı olarak ve altında başka amaçlar yatan, başka emellere hizmet eden haberlere itibar etmemeleri isterim. Saygılarımla.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir