GiresunManşet Üstü

“GİRESUNLULAR’IN ZEKASIYLA DALGA GEÇİYORLAR

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum bir anket şirketi tarafından yapılan araştırmayı eleştirdi.

Dr. Orhan Erzurum, Son günlerde basında yeralan MAK Danışmanlık şirketinin yaptığı iddia edilen anket sonuçlarını basından hayretle izlediğini belirterek, "Birileri tarafından özellikle Giresun kamuoyu etki altına alınmaya çalışıp Giresunlunun zekası ile dalga geçilmektedir" dedi.

Dr. Orhan Erzurum açıklamasında şunlara yer verdi; "Kendi siyasi düşüşlerini ve oy kayıplarını asparagas haber ve anketlerle kapatmaya çalışan ve bundan medet uman, bugüne kadar Giresun'a ve Giresunluya hiç bir katkısı olmamış siyasi zihniyeti şiddetle kınıyorum.

Giresunlu bu anket sonucunun yanlışlığını ve tarafgirliğini 30 Mart 2014 tarihinde herkese gösterecektir. Gerçek anket Giresunlunun kendisidir. Giresunlu belediyeyi ve bu şehri gerçek şehr-i emin olmaya aday bizlere emanet edecektir.

11 yıldır iktidarda olan AKP Giresunluya hiç bir hizmet vermediği ve bu şehri daha da kötüye götürdüğü ortada iken, yerel iktidarda olan CHP'de bekleneni verememişken bu iki siyasi cephenin başa baş gittiğinin sahte anketlerle kamuoyuna sunulması abesle iştigaldir.

Kimse seçmenin hür iradesi ve aklı ile alay etmesin. Giresunlunun oyuna ipotek koymaya kimsenin hakkı yoktur. Giresunlu en iyi cevabı 30 Mart tarihinde verecektir."

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir