Giresun

Giresunlu iki genel başkan yardımcısı Giresun’dan seslendi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, memleketi Giresun’da partisinin il kongresine katıldı. Burada bir konuşma yapan Akburak, Genel Başkanı Meral Akşener’in ülkeye umut olduğunu belirterek, “Bu ülkeyi yönetecek insan kaynağımız mevcut, projelerimiz hazır” dedi

AKBURAK: “112 SONRA İKTİDARIZ”

112 gün sonra iktidar olacaklarını iddia eden Burak Akburak, şunları söyledi: “O çocuklarımız, annelerimiz, bu ülkeyi terk etmek isteyen doktorlarımız, gençlerimiz, hiçbiri merak etmesin, emeklilerimiz merak etmesin, asgari ücretin altında hiçbir emeklimizin maaşını bırakmayacağız, söz veriyoruz. Bir emekli çocuğuna, toruna oyuncak almak ister, 45 yaşındaki oğluna harçlık vermek ister mi? Bu ülkeyi buna getirdiler. Allah’ın izniyle hepsinden milletimizi kurutacağız, çünkü bizim liderimiz var, Genel Başkanımız var, kadrolarımız var. Allah’ın izniyle 112 gün sonra iktidardayız bu da bizim muhalefetteki son kongremiz.”

ÜNZİLE YÜKSEL:”HANGİ YÜZLE 5 YIL İSTİYORSUNUZ”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ise “Hukukun üstünlüğünü özler olduk. Eşitliği arar olduk. Bu beyler hala 5 yıl daha istiyorlar. Hangi yüzle istiyorsunuz” diye sordu. “Biz Mayısları çok severiz” diye sözlerini sürdüren Yüksel, “Mustafa Kemal de Mayıs’ta geldi. Mayıslar bizim için umuttur. Anneler gününü kutlarız. İşte o anneler ey sarayın sahibi, Mayıs’ta seni sandığa gömecekler” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir