GenelGiresunManşet Üstü

GİRESUN’DA TIP BAYRAMI MAÇI…DOKTORLAR:3-GAZETECİLER:3

14 Mart Tıp Bayramı nedeniye doktorlarla gazeteciler dosluk maçı yaptı. Giresun Atatürk Stadyumu'ndaki karşılaşmada,gazeteciler 2-0'lık üstünlüğünü koruyamadı. 

 

 

 

 

DSC_5413

Tarih : 14 Mart 2015 Cumartesi

Stad : Atatürk StadıDSC_5407

Hakemler : Kemal Kahraman (3), Emre Ayar (3), Ertuğrul Yılmaz (3)

DSC_5406DOKTORLAR…

Ali Akmekçi (2)- Korhan Aslan (3), Cengiz Cindemir (3), Erhan Teker (3), Selahattin Vural (2), Ömer Bıçak (3), Özgür Ecevit Özcan (2), Celalettin Orzan (2), Bekir Poyraz (2), Uğur Çobanoğlu (3), Arif Yılmaz (2), Mehmet Alpay (2), Servet Cebeci (2), Salih Karabulut (2), Mesut Özdemir (2), Fazıl Özden(2)

Antrenör : Opr.Dr.Bekir Poyraz

DSC_5437GAZETECİLER…

 Burak Aydın (2)- Ufuk Kekül (2)(Atakan Çıtlak 2), Ali Kemal Özdemir (3), Doğukan Akar (4), Fethi Karakaya (3)(Resul Yanbul 2), Ömer Zorlu (4), Ali Yakarışık (3), İsmet Küçükbayrak (3)(Emre Yılmaz 2), Suat Tongaz (3), Mehmet Yaşar (2)(Muzaffer Şahin 3), Hasan Asar (2)

Antrenör : Namık Baltaoğlu

Sarı Kart : Ali Yakarışık (Gazeteciler)

Goller : Mesut Özdemir (Dak.43), Ömer Bıçak (Dak.45), Servet Cebeci (Dak.52) Doktorlar Fethi Karakaya (Dak.25), İsmet Küçükbayrak (Dak.32), Muzaffer Şahin (Dak.54) Gazeteciler

CENTİLMENCE BİR MAÇ OLDU…

Güzel bir havada ve zemin üzerinde oynanan maçın her dakikası centilmence geçti. Son yıllarda iki camia arasında organize edilen bu müsabakanın 2015 yılındaki organizasyonu da beklenen güzelliği yaşattı.

Maçın ilk yarısında gazeteciler takımı rakibine oranla daha iyi bir görüntü verdi ve bulduğu gollerle de devreyi 2-0 önde kapatmayı başardı. İkinci yarıda ise Doktorlar takımı tüm hatları ile rakip kaleye yüklendi. 2-0 geriye düşmelerine rağmen ard arda buldukları gollerle bir anda 3-2 öne geçtiler. Son dakikalarda ise hücuma daha fazla önem veren gazeteciler buradan bir gol çıkarıp maçı 3-3 bitirmeyi başardılar.

En son oynanan Doktorlar-Gazeteciler maçı 4-4 berabere bitmişti.

DSC_5425Müsabaka öncesi gazeteciler Doktorların Tıp bayramını kutlayan pankartla sahaya geldi. Gazeteciler Derneği adına Namık Baltaoğlu Giresun Tabipler Odası Başkanı Opr.Dr.Bekir Poyraz'a çiçek vererek bayramını kutladı.Maç sonrası da Doktorlar gazetecilere baklava ikram ederek bu güzel günü noktaladılar.  

WGE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir