Giresun

GİRESUN’DA KARANLIK VAR

23-27 HAZİRAN TARİHLERİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ VAR

ÇORUH Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü, 23-27 Haziran tarihlerinde il merkezine bağlı bazı köyler ile Bulancak, Piraziz ve Güce ilçelerinde bazı mahallelerde planlı elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Giresun İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; Giresun İl Merkezine bağlı Evrenköy ve Sıvacı köylerine 24-25 Haziran, Kemaliye ve İncegeriş Köylerine 26-27 Haziran tarihlerinde 07.00-19.00 saatleri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek.

Bulancak İlçesi Duttepe,Yıldız,İshaklı,Şahmusa ve Ataköy Köyleri ile Piraziz İlçesi Maden Mahallesi, Narlık ve Pazarsuyu’nun bir kısmına 23 Haziran Pazar günü saat 07.00’den itibaren fiziki irtibat çalışmaları nedeniyle 5 saat elektrik verilemeyecek.

Güce ilçesi Merkez Mahalle, Giyimli Mahallesi, Fındıklı Köyü ve Kavalar Köylerine 23 Haziran Pazar günü saat 11.00’den itibaren yer altı çalışması nedeniyle 3 saat elektrik verilemeyecek.

Yapılan açıklamada; çalışmaların belirtilen saatlerden önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere, çalışma bitiminden hemen sonra, ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce elektrik verilebileceği duyuruldu.     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir