Aktüel

GİRESUN’A VEDA EDEN BAŞSAVCIYA GAZETECİLERDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Giresun Gazeteciler Derneği (GGD), HSK Kararnamesi ile Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdürrahim Alan’a basına destekleri nedeniyle teşekkür plaket verdi.

HABERİN GÖRÜNTÜ LİNKİ

Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram, yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler Başsavcı Alan’a veda ziyaretinde bulundu. Yeni görevinde Alan’a başarılar dileyen Bayram, yaptığı konuşmada, “demokrasinin vazgeçilmezi olan adalete ve basın özgürlüğü konusunda gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı size teşekkür ediyorum. Görev döneminizde kamuoyunun doğru bilgilenmisini sağlamak amacıyla basın mensuplarına destekleriniz oldu. Bu nedenlerle sizlere plaket sunuyoruz” dedi.
Başsavcı Abdurrahim Alan ise, “Giresun’da yaklaşık dört yıl boyunca hizmet verdik. Basınla uyumlu bir çalışma içerisinde olduk. Herkese adil, tarafsız ve herkese aynı mesafede olacak şekilde görev süremi tamamlamaya çalıştım. İnşallah buna muvaffak olmuşumdur diye düşünüyorum. Giresun basını ve Giresunlu hemşerilerimiz olarak hakkınızı helal etmenizi istirham ediyorum. Bizim hakkımız helaldir, Giresunlular’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.GİRESUN’A VEDA EDEN BAŞSAVCIYA GAZETECİLERDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ
Öte yandan Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Serdar Durmuş’un önümüzdeki hafta görevine başlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir