Giresun

Giresun Valisi Enver Ünlü, görevine başladı.

Vali Ünlü, Giresun Valiliği önünde törenle karşılandı. Törene, Vali Yardımcıları Mehmet Fikret Çavuş ve Metin Maytalman, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı J.Alb.Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Sahil Güvenlik 73 Komutanı Yüzbaşı Fırat Aslan ve bazı daire amirleri katıldı.Giresun Valisi Enver Ünlü, görevine başladı.
Protokol ve tören mangası tarafından karşılanan Vali Ünlü, törenin ardından makamında duygu ve düşüncelerini aktaran bir konuşma yaptı.
Giresun’a atanmaktan büyük onur duyduğunu söyleyen Vali Enver Ünlü ” serhat şehrimiz Iğdır’dan sizlere selam getirirken, yeşilin bin bir tonunu taşıyan bu güzel ilimize ve siz değerli Giresunlulara hizmet etmek benim için büyük bir onur olacaktır.
‘İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’ anlayışı ile bu güzide şehrimize hizmet için yapacak çok işimiz olduğunun biliyorum. Siz değerli Giresunlu dostlarımızla el ele, omuz omuza vererek, Giresun’umuzun gelişmesine, kalkınmasına, kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve toplumun tüm kesimlerine eşit ve dengeli olarak dağıtılmasında birlikte gayret ederek bu işlerin üstesinden geleceğimize inancım tamdır.” dedi.

İLK ZİYARETİNİ ŞEHİT AİLELERİNE YAPTI Giresun Valisi Enver Ünlü, görevine başladı.

Vali Enver Ünlü, göreve başlamasının ardından bölücü hain terör örgütü PKK tarafından 2017 yılında şehit edilen Ufuk Bingöl’ün ve 1997 yılında şehit edilen Serkan Yılmaz’ın ailesini ziyaret etti. Ünlü, “Allah onlardan ve ailelerinden razı olsun ve gani gani rahmet eylesin. Onlar üzerlerinde düşeni fazlasıyla yaptılar. Bizimde üzerimize düşen, onların aziz hatıralarına sahip çıkmaktır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir