EğitimGiresun

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İLK KEZ 37 KADIN SOSYOLOG MEZUN ETTİ

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜNÜN İLK MEZUNLARI…GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İLK KEZ 37 KADIN SOSYOLOG MEZUN ETTİ

Giresun Üniversitesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı sona ererken, bu yıl Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü de ilk mezunlarını verdi.  2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında ilk kez öğrenci alımına başlayan bölümden ilginç bir tesadüftür ki, tamamı kadın 37 öğrenci sosyolog olarak mezun oldu.GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İLK KEZ 37 KADIN SOSYOLOG MEZUN ETTİ

5 ÖĞRENCİNİN TAKDİR EDİLEN BAŞARISI

Sosyoloji Bölümü’nün ilk mezunlarından Sibel ÇOLAK, Neslihan DAĞ, Havva KAYRAK, Düriye PALA ve Beyza UĞUR ayrıca kendi bölümleri dışında; Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümü’nü de bitirerek Giresun Üniversitesi’nin Çift Anadal Programı (ÇAP) uygulamasının da ilk mezunları oldular.
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İLK KEZ 37 KADIN SOSYOLOG MEZUN ETTİMezuniyet belgesini GRÜ Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Şirin DİLLİ’den alan Fen Edebiyat Fakültesi ikincisi ve bölüm birincisi Neslihan DAĞ, derecelerini Ankara’da tedavi gören kardeşi Yakup Emirhan DAĞ‘a ithaf ettiğini belirtti.

Öğrenciler fakültede, Sosyoloji Bölümü Başkanı Doç. Dr. Şirin Dilli, danışmanları Dr. Öğretim Üyesi Nezihe Başak ERGİN ve öğretim üyeleri Doç. Dr. İlknur MEŞE, Dr. Öğretim Üyesi Hayrettin KARADENİZ,  Dr. Öğretim Üyesi Adem GÜRLER, Dr. Öğretim Üyesi Mustafa BAKIRCI ile Dr. Öğretim Üyesi Emine ERDOĞAN ÇİNAZ’ın katıldığı törende, mezuniyet belgelerini aldılar ve kep fırlattılar.GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İLK KEZ 37 KADIN SOSYOLOG MEZUN ETTİ

Başarılarıyla ailelerini, öğretmenlerini ve Giresunluları gururlandıran cumhuriyetimizin aydınlık yüzleri mezun öğrencileri,  Giresun Üniversitesi’nden yetişen ilk sosyologlar olarak uğurlarken, kendilerini kutluyor, mesleklerinde ve sürdürecekleri eğitim hayatlarında başarılar, mutluluklar diliyoruz.

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İLK KEZ 37 KADIN SOSYOLOG MEZUN ETTİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir