AktüelGiresun

GİRESUN KENT KONSEYİ’NDE BAŞKAN UĞUR KARAİBRAHİMOĞLU

Giresun Kent Konseyi 8. Olağan Genel Kurulu Sokakbaşı Vahit Sütlaş Sahnesi’nde yapıldı.

Divan Başkanlığını Ali Kara’nın yaptığı genel kurula tek listeyle gidildi. Açık oylamanın yapıldığı salonda başkanlığa oy birliği ile mevcut başkan Uğur Karaibrahimoğlu başkanlığındaki liste seçildi.

Kent Konseyi’nin tüm Giresun’u temsil edecek, her kesimin istek ve arzularını değerlendirecek bir yapıda olmasını arzuladığını ifade eden Belediye Başkanı Kerim Aksu; “Göreve seçildiğimiz günden 3 ay sonra Kent Konseyini kurduk. Kent Konseyi Başkanı Uğur Karaibrahimoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. İki yıllık görev sürelerinde toplumun her kesimine hitap eden önemli çalışmalar yürüttüler. Kent Konseyinin bir binası yoktu, 2014’te söz verdiğimiz gibi bina tahsis ettik ve tüm ihtiyaçlarını giderdik. Kent Konseyi bir siyasi kuruluş değil şehirdeki tüm siyasi kuruluşların katkı vermesi gereken bir kurum. Seçilen yönetime başarılar diliyorum. Bizde Giresun Belediyesi olarak elimizden gelen her katkıyı sağlayacağız’’ dedi.

Konuşmaların ardından yapılan oylamada Uğur Karaibrahimoğlu başkanlığındaki Kent Konseyi yönetimi şu isimlerden oluştu; Mehmet Güngör, Arzu Topuz, Fırat Sipahioğlu, Ali Kara, Şükrü Ataün, Gökhan Bozalioğlu, Hasan Akın, Adem Bıçakçı, Ercan Ayhan, Hayati Tökez, Hanife Karamustafaoğlu, Hamdi Çakır, Gökhan Göksu, Yusuf Uzun, Aysun Çobanoğlu Tığlı, Mehmet Uzun, Mustafa Türkmen, Bekir Bayram, Mustafa Yılmaz, Hale Çerkezoğlu Altundaş, Ali Rıza Yıldız, Sedat Murat Bayrak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir