AktüelSpor

GİRESUN HAKEMLİĞİNİN GURUR HAFTASI

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mustafa Zıvalı, üst üste Türkiye Futbol Federasyonu’ndan iyi haberler aldıklarını ifade etti.

İlk olarak FIFA Kokartlı Kadın Hakemimiz Mürvet Yavuztürk 2023 yılı FIFA Listesinde tekrar yer alarak bizleri bir kez daha gururlandığını kaydeden Zıvalı, “Beklediğimiz bir sonuçtu aslında. Açıklama bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Mürvet hocamızı tebrik ediyor, sonsuz başarılar diliyoruz. Bu karar geriden gelen genç hakemlerimizi de teşvik ediyor. İnşallah Giresun’umuzun adını hakem camiasında daha da fazla duyuracağız.” dedi.

Zıvalı, ikinci haberin de klasman terfi kursu çağrısı olduğunu belirterek, “Bölgesel Hakemimiz Ertuğrul Yılmaz ve Bölgesel Yardımcı Hakemimiz Umut Türkeş, C Klasman Terfi Kursu’na davet edildi. Böylesi haberler bizi hem gururlandırıyor, hem de umut aşılıyor. İki genç kardeşimizi de tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Giresun’umuzda hakemlerimizle ve gözlemcilerimizle iyi bir birlikteliğimiz var. Her hafta zorlu müsabakalarda görev alan hakemlerimizle istişarelerde bulunuyoruz. Giresun yakın bir gelecekte artık hakem camiasında da söz sahibi olacaktır.” Diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir