GiresunManşet Üstü

GİRESUN EMNİYETİ’NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

Bulak yayımladığı veda mesajında, “Geride bırakmış olduğumuz süre zarfında tüm personelimizle birlikte daha güvenli ve daha huzurlu bir Giresun için çalıştım. Giresun halkının dostluğunu, yardımseverliğini, hoş görüsünü, misafirperverliğini yakından hissettim. Sizin huzurunuzun bizim gururumuz olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan insan haklarını, saygıyı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak, devraldığımız hizmet bayrağını daha da ilerilere götürme gayretiyle birçok başarılı çalışmaya imza attım” dedi.

DSC_4379

YENİ MÜDÜR GİRESUN’DA…

Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, müdürlük binası girişinde resmi törenle karşılandı. Polis merasim kıtasını selamlayan Öztürk, daha sonra makam girişinde düzenlenen törenle görevi bulaktan devraldı.

Hikmet Bulak devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’de suç ortalamasında %15 artış varken Giresun’da %40 düşüş yaşandığını, olayların aydınlatılmasında Türkiye 2. Olduklarını anlattı. 28 ay görevde kaldığını söyleyen Bulak, Giresun halkına teşekkür etti.DSC_4399Uğur Öztürk ise;"Giresun'un huzurlu bir kent olduğunu biliyoruz. Bu bir bayrak yarışlıdır. Bu görevi Hikmet Bulak ağabeyimden devralıyorum. Onun yaptığı güzel işleri ekip ruhu içerisinde daha da iyi şekilde yapmaya gayret edeceğiz. Bundan sonraki yaşantısında ve görevlerinde başarılar diliyorum, gözü arkada kalmayacak" dedi. 

Her iki müdür polis şeref defterini imzaladı. Bulak, halefi Öztürk'e müdürlüğün armasını sundu. Ardından Hikmet Bulak, mesai arkadaşlarıyla vedalaştı ve polsi merasim kıtasını selamladıktan sonra Giresun’dan uğurlandı.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir