AktüelGiresun

GİRESUN BELEDİYESİ’NİN EVDE BAKIM VE SAĞLIK HİZMETİNE İLGİ YOĞUN

Giresun Belediyesi bakım ihtiyacını karşılayamayan yatalak, engelli, hasta ve kimsesiz ihtiyaç sahiplerine yönelik hayata geçirdiği ‘Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri Projesi’ne yoğun şekilde devam ediyor. Ekipler, yardıma muhtaç vatandaşların günlük yaşam şartlarından en az seviyede etkilenmesini sağlamak amacıyla birçok isteğine anında cevap vermeye çalışıyor.

Bunun son örneği önceki gün yaşandı. Giresun Belediyesi’ni arayan bir vatandaşın almak istediği hizmet ile ilgili talebini, evde bakım ve sağlık hizmeti birimine aktardı. Yardım talebinde bulunan engelli bir vatandaşa anında cevap veren ekipler yine vatandaşın isteği üzerine kendisini evinden alarak havaalanına kadar götürdü. Hizmetten son derece memnun kalan vatandaşımız  “ Bu güzel ve anlamlı hizmet için Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediyeden yapılan açıklamada, “yapılan bu hizmetlerle kişilerin yaşam kalitesinin daha fazla artırılması hedefleniyor.Vatandaşlardan gelen talep üzerine programlarını yapan ekipler gün boyu aralıksız şekilde hizmetlerini sürdürüyor” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir