AktüelGiresun

GİRESUN BELEDİYESİ 51 ÇOCUĞUN SÜNNETİNİ ÜSTLENDİ

Giresun Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni coşku içinde gerçekleşti.

Atatürk Meydanında toplanan çocuklar aileleri ile birlikte konvoy eşliğinde şehir turu attıktan sonra bir restaurantta  gerçekleşen programa katılan aileler ve çocukları Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile buluştu.

Şenlikoğlu burada yaptığı konuşmada; ‘’ bildiğiniz gibi belediyemiz Sosyal Belediyecilik anlayışını kendine ilke edinerek çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda düzenlediğimiz sünnet şöleni ile birlikte çocuklarımızın sevincine ortak olduk. 31 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında belediyemize başvuru yapan 51 ailemizin çocuklarının yapılan sağlık kontrollerinden sonra sünnet olmasına vesile olduk. Çocuklarımız bu şehrin geleceği, biz de evlatlarımızın geleceği adına her zaman yanlarında olacağız. Onların çok daha güzel günlerinde, sağlıkla afiyetle birlikte olalım. Onların düğünlerinde beraber olalım, onlarla birlikte övünelim, birlikte iftihar edelim. Dilerim ki askerlikleri ve evliliklerinde da beraber oluruz. Hepinize katılımınız için teşekkür ederim’’.GİRESUN BELEDİYESİ 51 ÇOCUĞUN SÜNNETİNİ ÜSTLENDİ

Sünnet Şölenine GRÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Turizm İl Müdürü Kemal Gürgenci, MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Naim Elmas ve Cumhur Karahasan, Belediye Başkan Yardımcıları Osman Öden ve Abdurrahman Demirel ve davetliler katıldı.

Sünnet Şöleninin ardından çocuklar Lunapark’ta doyasıya eğlendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir