AktüelGiresun

GGD YÖNETİCİLERİ ATTAR’I KUTLADI

Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram ve derneğin yönetin kurulu üyelerinden; Ahmet Bilge, Namık Baltaoğlu ve Yalçın Korkmaz, Türkiye’de “Yılın Rektörü” seçilen Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’a kutlama ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyarette konuşan Bayram, “Sizinle birlikte, hızla gelişen ve artık tercih edilen bir üniversite haline gelen Giresun Üniversitesi, artık ülkemizde ve dünyada adından söz ettirir ha

le gelmiştir. Sizi ve çabalarınızı takdirle takip ediyor ve gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz” dedi.

ee05daaa2e

 

Aygün Attar, ise dernek yöneticilerine teşekkür ederek, “ Giresun Üniversitesinin nerden nereye geldiğini en iyi siz biliyor ve yakından takip ediyorsunuz. 2 yılda öğrenci sayısı 13 binden 25 bine yükselmiş, 5 fakülte ve 1 yüksekokul açılmış, 46 ülkeden 401 uluslar arası öğrenci Giresun’a gelmiş, 55 bin metrekarelik inşaatlarımız hızla yükseliyor ve daha bir çok gelişme var. Giresun Üniversitesi Karadeniz bölgesinde en hızlı gelişen ve büyüme ivmesine sahip bir üniversitedir. Bunca başarının ödüllendirilmesi kaçınılmazdır ve bizde bunun gururunu yaşamaktan mutluyuz” dedi. 

7a3430df87

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir