GiresunManşet Üstü

GENÇLİK MERKEZİ ‘RANTA’ DEĞİL GİRESUNSPOR’A…

BAKALIM GİRESUNLULAR BU PROJEYE DESTEK VERECEK Mİ?

Pek çoklarının iştahlarını kabartan Giresun İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Gençlik Merkezi için en akılcı teklif CHP'den geldi. 

Giresun İl Genel Meclisi’nin Temmuz ayı toplantısının 1. oturumunda gündem dışı söz alan C H P Gurup Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Özel İdare’ye ait Teyyaredüzü mahallesindeki Gençlik Merkezi’nin Giresunspor'a kiralanmasını istediklerini söyledi. Amaçlarının Giresunspor’a kalıcı destek sağlamak olduğunu belirten Yılmaz,  üyelerden destek istediklerini söyledi

Mehmet Yılmaz, CHP Gurubu üyeleri Ömer Mustafa Yılmaz, Tahsin Dervişoğlu ve Hüseyin Kuğuoğlu’nun imzaladığı önergesinde, meclisin konuyu değerlendirmesini istedi.

Yılmaz, şunları söyledi: “En büyük gururumuz ve çok önemli markamız olan bu kulübümüzün, kalıcı gelir kaynaklarına kavuşturulması ve bu gelirle ayakta kalarak kurumsal bir yapıya bürünmesi, sporsever Giresun halkının en büyük hayalidir. Bu hayalin gerçekleşmesine büyük katkı sağlayacak bu meclis, Giresun’un tarihinde unutulmayacak bir yer bulacaktır”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir