GiresunManşet Üstü

GAZİ CADDESİ’NİN PROJESİ YOK MU?

Giresun’un en işlek caddelerinden biri olan Gazi Caddesi’nde aylardır çalışmalar devam ediyor.  

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu, Giresun Belediyesi’nin aylardır yapımı süren Gazi Caddesi üzerinde bulunan esnafı ve vatandaşları mağdur ettiğini ifade etti. Çakıroğlu, yaptığı açıklamada, “Şehrin en işlek caddesini aylardır, devamlı değişen bir proje ile savaş alanına döndüren Cumhuriyet Halk Partili belediye, geçen bunca zaman zarfında yaptığını yıkmaktan öte gitmeyen bir çalışma ile gerek esnafımızı, gerekse de şehir trafiğini ve vatandaşı mağdur etmeye devam etmektedir.” Dedi.

“HANİ İŞİN TABELASI?”
“Hani bunun tabelası, kaça yapıyorsun, kime yaptırıyorsun, ne zaman bitiriyorsun” sorularıyla Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya yüklenen Çakıroğlu, açıklamalarına şöyle devam etti: “Her yaptığı işte olduğu gibi, adını hizmet koyup maliyetinden bahsetmeyen Sayın Belediye başkanına soruyoruz. Neden yaptığın işlerin başına işin mahiyeti, yapan firmayı, ne zaman başladığını, ne zaman biteceğini, kaç liraya yapıldığını belirten tabela koymaktan kaçıyorsun. İtfaiye binasında sorduk, Atatürk Meydanı projesinde sorduk. Balıkçı pazarında sorduk, Gazi Caddesi’nde de soruyoruz yaptığın işlerin tabelasını asmaktan neden korkuyorsun.”

Bir yorum

  1. bu akp’liler muhalefet olunca çok komik oluyorlar ahaha,merak etmeyin %33 oy alıp %50yi temsil ettiğiniz sistem başınıza yıkılacak ve daha madara konumlara düşeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir