Giresun

GAZETECİ MUSTAFA ÖZTÜRK GİRESUN BELEDİYESİ’NDEN AYRILDI

Giresun Belediyesi Basın İletişim biriminde görev yapan Gazeteci Mustafa Öztürk, bugün itibarıyla görevinden ayrıldığını açıkladı. 2014 yılından bu yana Kerim Aksu’nun basın danışmanlığı görevini yürüten Öztürk, seçim sonrasında Aytekin Şenlikoğlu tarafından bir başka göreve gönderilmişti.
Öztürk gazetecilere gönderdiği açıklamada “bundan sonra ki yaşantımda,  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ışığında Giresun’a hizmet etmeye devam edeceğim” ifadesini kullandı.
Mustafa Öztürk, açıklamasında şunları söyledi: “Değerli arkadaşlar;2014 yılının ikinci yarısından itibaren,Belediye Başkanım Sayın Kerim Aksu’nun basın danışmanı olarak Giresun Belediyesi ‘n de görev yapmaya başladım. 1 Ağustos 2019 itibarıyla Giresun Belediyesi çalışma dönemimi sona erdirmiş bulunuyorum.

Görev yaptığım süreçte, siz değerli meslektaşlarımla dayanışma içerisinde olmayı öncelik kabul ettim.

Giresun Belediyesi’nde  görev yapan her kademedeki mesai arkadaşlarıma, karşılıklı işbirliği içerisinde olduğum resmi kurum temsilcilerine, sivil toplum örgütü temsilcilerine, siyasi partilerimizin temsilcilerine, belediye meclis üyelerine, muhtarlarımıza, demokrasinin vazgeçilmez kuvveti basın mensubu arkadaşlarıma, Giresun Belediyesi Basın İletişim Bürosu’nda beraber hizmet ürettiğimiz arkadaşlarıma, Belediye Başkanım Sayın Kerim Aksu’ya ve her şeyin en iyisine layık saygıdeğer Giresun Halkına şükranlarımı sunuyorum.

Bundan sonra ki yaşantımda,  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ışığında Giresun’a hizmet etmeye devam edeceğim. Selam ve sevgilerimle”.

Gazeteci arkadaşımız Mustafa Öztürk’e bundan sonraki yaşamında ailesiyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir