Kültür - Sanat

FESHANE’DE KILIÇDAROĞLU SEVGİSİ

GİRESUNLULAR FESHANE GÜNLERİNE KATILAN CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİvcg5t0jir8b557ej4s2pu7
İstanbul Feshane’de 7.'si düzenlenen Giresun Günleri sona erdi.Giresun Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Turan, 7. Giresun Günleri'ni toplam 2 milyon kişinin ziyaret ettiğini söyledi.

Turan, “Bu bir halk hareketidir, hemşehrilerimize ve tüm İstanbullulara minnettarım. 4 gün boyunca tüm Türkiye hatta dünya Giresun’u konuştu, umarım ileriki yıllarda çok daha güzel organizasyonlar düzenleriz” dedi.
  Festivalin son gününde AK Parti Giresun milletvekilleri Adem Tatlı ve Mehmet Geldi de hemşehrilerini yalnız bırakmadı. 7. Giresun Günleri'nin, Giresunlular'ın birlik ve beraberliğine büyük katkı yaptığını belirten Mehmet Geldi, “Burada Giresun’un tüm zenginlikleri sergilendi, çok güzel hazırlık ve sunum yapıldı, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 KEMAL KILIÇDAROĞLU DA ZİYARET ETTİ

Son güne kadar siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim tarafından ziyaret edilen etkinliğin onur konuğu CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Feshane’deki tüm stantları gezen Kılıçdaroğlu, özellikle köy evine büyük ilgi gösterdi. Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı kısa konuşmasında Giresunlular'ın birlik ve beraberliğine vurgu yaparken, 'İmralı Süreci'ne tepki göstererek Başbakan Erdoğan'ı eleştirdi. Giresun Belediyesi standına da hayran kaldığını belirten CHP Genel Başkanı, Başkan Aksu'yu tebrik etti.  

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir