GiresunManşet Üstü

ERTUĞRUL MELİKOĞLU BAĞIMSIZ ADAY…

Ak Parti'nin 3.dönem için aday göstermediği Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, bağımsız belediye başkanı aday olduğunu açıkladı. Melikoğlu, düzenlediği mitin gibi toplantıda, 1000 dolayında taraftarına seslenerek, Ak Parti yönetimini topa tuttu."Vur vur inlesin, Canikli dinlesin' sloganları eşliğinde konuşan Ertuğrul Melikoğlu , "Görele'yi siyasi vesayetten kurtarmak için adayım" dedi. 

“MENFAAT GURUPLARININ TALEPLERİNİ YERİNE GETİRMEDİM”

Kendisinin yeniden aday gösterilmemesini ‘siyasi vesayetin bir operasyonu’ sözleriyle değerlendiren Melikoğlu, konuşmasında, isim vermeden Ak Parti yönetimi ve milletvekillerine yönelik ciddi iddialarda bulundu. “Seçimler, hesaplaşma ve hesap sorma zamanlarıdır” diyen Ertuğrul Melikoğlu, şunları söyledi:” “2 dönem,10 yıldır belediye başkanlığı yaparken menfaat gurupları ile mücadele ederken onlardan gelen isteklere "seçtik ama bizi de dinlemiyor" diye yanımda durmayanlar halka hesap verecekler

İstedikleri hazine arazilerini vermiyorum diye beni aforoz edenler halka hesap verecekler.

Görele Devlet Hastanesini yandaşlarıyla doldurup "toplantıya gelmediğiniz takdirde hakkınızda işlem yapılacaktır " diye işten çıkarmayla tehdit edip partizanlık yapanlar halka hesap verecekler.

Görele’ ye gelen yatırımlardan haberi olmayıp, daha sonra bunları sahiplenerek partizanlık yapanlar halka hesap verecek”

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir